Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Monika Hoffová a jsem architektka se smyslem pro detail, která se zaměřuje nejenom na architekturu a tvorbu interiérů, ale také na produktový či grafický design - od loga až po celkovou vizuální identitu značky.

Od malička se věnuji umění a designu. Kromě čtrnácti let kresby, malby a modelování na ZUŠ, mám za sebou střední stavební průmyslovou školu. V roce 2019 jsem vystudovala Architekturu na fakultě Architektury na VUT v Brně.

Věřím, že dobrý design je základem každé úspěšné lidské interakce. Správný architekt/designér by měl být důsledný v každém detailu. Ať už se jedná o grafický design, design produktu, design interiéru či domu.

Své projekty se snažím vytvářet důkladně, s láskou a vkusem pro eleganci, sofistikovanost a s vlastním jedinečným příběhem. Ráda Vám navrhnu studii domu či podobu interiéru - od celkové dispozice až po ty nejmenší detaily. V oblasti grafického designu Vám ráda pomohu vytvořit cokoliv si budete přát - od svatební grafiky přes logo, podobu webových stránek až po celkový propracovaný branding.

I když nemáte připravený náčrt toho, co chcete - pomůžu vám dosáhnout výsledku, o kterém jste snili.

cs / en